Sende Boks Dersi Alabilirsin

Boks kursları sizlere aradığınız spor deneyimini en iyi şekilde sunabilir. Boks eğitimi alarak sizde sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Boks dersi almaya başladığınız andan itibaren güç ve esneklik gibi fiziksel özellikleriniz gelişim gösterir. Boks karşılaşmaları ring denilen platform üzerinde yapılmaktadır. Raunt adı verilen devreler üzerinden yapılan bu spor amatörler ve profesyoneller için farklı müsabakalarda gerçekleştirilir.

Boksörler kilolarına göre sıkletlere ayrılmaktadır. Sıkletlere göre karşılaştırmalar yapılmakta ve çalışma programı belirlenmektedir. Boks müsabakasına katılacak olan boksörün rakibi de boksörle aynı kiloda olması gerekir. Biz kurs programlarımızı sunmadan önce her sporcumuzun kilosunu ve performansını yakından takip ediyoruz. Boks müsabakaları, uzman doktorlar gözetiminde yapılır. Boks müsabakalarında dişlik, başlık ve koki kullanılır. Bu sporla ilgili her türlü malzeme boks salonumuzda yer almaktadır. Sizlerde profesyonel bir kurs desteği almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Boks Dersi Almak

Boks dersi alarak sizde kendinizi en iyi şekilde savunabilirsiniz. Antrenörlerimiz eşliğinde uygun egzersiz programları sizleri bu spora en iyi şekilde hazırlayabiliyor. Bireysel ve takım çalışmaları sayesinde ilerlemeniz hızlı bir şekilde kaydedilir. Boks kursumuza her yaştan kişi katılmaktadır. Ayrıca çocuklar için özel salonlarımız yer alır. Boks dersi konusunda günümüzde pek çok kişi araştırma yapıyor. Kısa sürede gelişim göstermek için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bayan Boks Eğitimi

Bayan Boks Eğitimi

Hayat şartlarımızın kötüye gitmeye başladı insanların daha fazla savunma sanatlarına yönelmesine neden oldu. Özellikle bayanlar kendilerini savunma yeri geldiği zaman doğru şekilde hareket etmesi gerekir. Boks kursları insanların kendini savunacak gücünün ve bilgisinin olması gerektiğini hatırlatır. Boks yapmak sadece insanlara saldırmak değildir. İnsanlar boks öğrenerek dışarıdan gelecek saldırılara karşı kendilerini savunmalıdır. Kendinizi dış etkenlerden korumanın anahtar kuralı sıkı çalışmaktır.

Boks hem fiziksel hem de zihinsel olarak gelişiminizi sağlar. Bu kurslar sayesinde sizde spor hayatınıza aktif bir şekilde adım atabilirsiniz. Boksun herkes için gerekli sporlardan bir tanesidir. Eğlenceli programları sayesinde sizde bu spordan büyük zevk alacaksınız. Uzman kadromuzla boks sporunu sizlere sevdiriyoruz. Spor herkes için önemlidir. Güçlü bir bedene sahip olmak ve sağlıklı yaşamak için hafta da birkaç saatinizi ayırarak spor yapmanız gerekir. Boks kurslarında amaç en önemli konulardan bir tanesidir. Eğer profesyonel şekilde boksa devam etmeyi düşünüyorsanız küçük yaşlarda başlamanız tavsiye edilir. Ayrıca boks her yaştan kişinin yapabileceği sporlardan bir tanesidir. Amatör ya da profesyonel olarak boks dersi eğitimlerimiz sizleri bekliyor.

Dogru boks kursu

Gelişim İçin Doğru Antrenör Şart

Boks öğrenmek ve bu sporu geliştirmek isterseniz iyi bir boks antrenörü ile çalışmanız gerekir. Biz kurs konusunda birbirinden farklı yöntemlerle sizlere destek verebiliyoruz. Boks kurslarında kaliteli bir hizmet çatısı altında profesyonel eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Biz antrenörlerimiz ile salonlarımızda en özel eğitimleri verebiliyoruz. Siz de bu keyifli sporu yapmaya ne dersiniz? Hemen bizlerle iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Boks dünyasında eğitim alırken boks antrenörü seçimi oldukça önemlidir. Antrenörler boksu doğru şekilde öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Salonlarımız ve hocalarımızla sizlere boksu baştan sona detaylı bir şekilde öğretiyoruz. Doğru yöntemler eşliğinde beklentilerinize uygun bir eğitim programı sunuyoruz.

Boks her insanın yapabileceği sporlardan bir tanesidir. Gelişiminizi hızlandırmak isterseniz birebir boks eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Bu dönemde insanlar kendilerini daha fazla koruma altına almak istiyor. Boks bu nedenle önemini daha da fazla koruyor. Boks kursu sayesinde hem kendinizi koruyabilir hem de özgüveninizi arttırabilirsiniz.

Çocuklar İçin Boks Dersi

Çocuklar İçin Boks Dersi

Uzman antrenör kadromuz ile küçük yaşlardaki çocuklarınıza özel kurs programları oluşturuyor. Çocuklarınız boks kursları sayesinde sağlıklı bir şekilde yetiştirerek hem bedensel hem de ruhsal olarak gelişebiliyor. Küçük yaşlarda spora başlamanın faydaları saymakla bitmiyor. Erken yaşlarda spora başlayan çocuklar yaşıtlarına göre daha hızlı gelişir. Boks kursları ile kendisini küçük yaşlarda korumayı öğrenen çocuklar daha sosyal olur. Ayrıca erken yaşlarda spor alışkanlığını kazanarak kötü alışkanlıklardan da uzak durur. Antrenmanlarımıza her yaştan kişi kolayca katılabilir.

Özellikle çocuklar ergenlik dönemlerini boks kursları ile başarılı bir şekilde atlatabilir. Eğitim döneminde derslere ağırlık veren öğrenciler zihin sağlığını da koruma altına alır. Boks kursları sayesinde çocuklar kendilerini koruma altına alıyor. Haftanın belirli günlerinde boks kursu alarak gelişiminizi en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Beden gelişimi ile zeka birbiriyle paralellik gösterir. Spor eğitim ve öğretimin bir parçasıdır. Boks kursu alan gençler özgüvenlerini arttırarak hayatı her alanında daha başarılı olmaktadır. Başarı, boks sporuyla ilgilenenler için çok önemlidir. Boks yaparak hedefe kitlenebilir ve başarınıza emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Gençlerin sınav döneminde başarısız olmalarının en büyük nedeni, sınavlara hazırlanırken zihinsel durumlarına önem vermemeleridir.

Çocuklarınızı boks kurslarına göndererek onların en iyi şekilde gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Başarı elde edebilmek için çalışmak birinci anahtar kurallardan bir tanesidir.  Boks kursuna katıldığınız zaman profesyonel hocalarımız sizlere gerekli desteği verebiliyor. Eğitmenlerin deneyimleri, kurs yerinin fiziki koşullarının uygunluğu kursun en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Özellikle eski boksörlerin çalışma programlarına katılarak kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz.

Boks Lisansı Nasıl Alınır?

Boks lisansı alabilmek için ilk olarak kaliteli kurs merkezlerinden destek almanız gerekir. Boks lisansı size resmi müsabakalara katılabilme yetkinliği verir. Her yıl yenilenen bu lisans Türkiye Boks Federasyonu tarafından verilir. Lisans yaş sınırı 11 - 34 yaş arasındadır.

Nafiz basaran boks okulu

Boks Egzersizlerinin Önemi

Düzenli şekilde yapılan boks egzersizleri sizlere büyük faydalar sunar. Bu faydalar;

  • Kan basıncını dengeler,
  • Kemikleri güçlendirir,
  • Kolesterol dengesini korur,
  • Kilo verilmesine yardımcı olur,
  • Konsantrasyon ve odaklanma seviyesini geliştirir.

Kimler Katılabilir?

Boks sporunu başarılı bir şekilde öğrenmek için mutlaka kurslara katılmak gerekir. Minimum 48 kilodan başlayan boks kursuna her yaştan kişi katılabilir.

Boks Kursu Fiyatları

Boks kursu fiyatları, kursun toplam saat, program ve kursun özelliklerine göre farklılık gösterir. İnternet adresimizde yer alan kursları inceleyerek boks kurs fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kursa katılan her öğrencinin egzersiz sırasında başında kask bulunur. Bu kas darbelere karşı boksörleri korumak için kullanılır. Biz salonumuzda gerekli önemleri alarak bu sporu başarılı bir şekilde yapabilmenizi sağlayabilirsiniz.

Aile ortamında spor yapma deneyimi şimdi salonumuzdan sizleri bekliyor. Tamamen profesyonel kadromuzla sizlere derslerimizi verebiliyoruz. Farklı kurs programlarımız ile başarılı bir şekilde boksu öğrenmenize katkıda bulunuyor. Hocalarımız ve yüksek standartlarda ki ekipmanlarımızla standartları en iyi şekilde karşılıyoruz. Biz profesyonel ve amatör sporculara farklı kurs programları verebiliriz. Haftanın belirli günlerinde kurslarımıza katılarak bu sporu en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Eğitmenlerin sizler için hazırlayacağı programlarla hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Klasik egzersizlerden sıkıldıysanız sizlere farklı eğitim desteği de verebiliriz. Boks heyecanını birlikte yaşamak için sizleri de kulübümüze bekliyoruz. Şimdi telefon numaralarımızdan bizleri arayarak güvenilir desteğimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Biz her geçen gün daha fazla kursiyere eğitim vererek savunma sanatlarını en iyi şekilde öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Şimdi tek bir telefonla bizleri arayabilir ve gerekli desteğimizden profesyonel bir şekilde yararlanabilirsiniz.