Boks Dersleri Almak Sizi Sakinleştirir

No Comments

Boks öğrenen çocukların kavgaya yatkın olacağına yönelik inanç yanlıştır. Çocuklar, sporun hangi dalı ile ilgileniyor olursalar olsunlar, kavgacı olmazlar. Boks dersi alan bir çocuk öncelikle savunma öğrenir ve boks yapmanın ona katacağı değerle birlikte sportmen bir kişilik kazanır. Çocukların boks yapmaktan geri kalmamaları ve spora gönül vermelerini engellememek adına, boks dersleri almanın kesinlikle zararının olmadığını belirtmek istiyoruz.

Boks öğrenmelerini teşvik ederek, spora yönlendireceğiniz çocukların çok daha iyi bir yaşama sahip olacağını bilmelisiniz. Güzel bir yaşam, sağlıklı bir programla mümkündür. Çocuklarınız için en iyisini isterken, onların spor yapmaya ihtiyacı olduğunu görmelisiniz. Spor, dolaşım sistemini ve iskelet sistemini sağlıklı bir hale getirdiği kadar kişinin düşünce yapısını dolayısı ile psikolojisini de iyileştiren bir etkiye sahiptir. Eğer çocuklarınızın zamanında spora yönlendirilmesini sağlamazsanız, ilerde hayatın getirdiği sorunlarla nasıl başa çıkacağını farklı şekilde öğrenecektir. Zararlı alışkanlıklara eğilimli olmasını istemiyor, sağlıklı bir yaşamın gereği olarak spor yapmanın önemini fark ediyorsanız, çocuklarınızın kötü alışkanlıklardan bir şekilde uzak duracağını da görebilirsiniz.

Spor yapmak hayatın en büyük şifasıdır!

 

Hayat, ne zaman karşımıza ne çıkacağını bilmediğimiz bir maceradır. Bu nedenle her zaman hazır olmak zorundayız. Boks dersi alarak fit kalmanın en eğlenceli yolunu keşfedebilirsiniz. Çocuklara boks dersi verilen salonlarda anne babalar da boks çalışması yapabilir böylelikle çocuklarla birlikte kaliteli zaman geçirme ayrıcalığını spor yaparak elde edebilirler. Çocukların kavgacı bir kimliğe sahip olmasından çekinildiği için onların boksla tanışmasını erteleyen anne babalara sesleniyoruz, boks asla kavga etmeleri için öğretilmez. Boks, savunma sporu olduğu kadar kalp sağlığı için en ideal sporlardan biridir. Bu nedenle sadece çocukların değil, güzel bir yaşam hedefleyen herkes için tercih edilmelidir.

4 mevsimin sporu boks!

Yaşam boyu ilgilenebileceğiniz bir spor seçmek için boks en iyi seçeneklerden biridir. Boks, ilgilendiğiniz süre boyunca kaslarınızın güçlenmesini sağlar. Sevdiğiniz insanlarla birlikte uzun ve salıklı bir yaşam için kalp sağlığınızın önemli olduğunu bilmelisiniz. Öyle ki, Türkiye ve dünya da yaşanan ölümlerin büyük kısmı ani kalp krizleri nedeni ile olmaktadır. Dolayısı ile kalp sağlığına dikkat etmek, yaşam kalitesi ve ömrü adına önemlidir. Öncelikle kalp kaslarınızı güçlendirebileceğiniz, sonrasında sürekli hareket ederek sağlıklı bir yaşama sahip olabileceğiniz boks, şehir hayatından kaçmak isteyenler için de önerilmektedir.

Teknoloji bizi köreltiyor, yaşamımızı çok daha hareketsiz bir hale getiriyor. Düzenli spor yaparak sağlığımıza zarar vermesine engel olmalıyız. Boks, gençlerin ve çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de ilgilenebileceği her yaşın spor özelliğindedir. Boksa amatör olarak her zaman başlayabilir, boks dersleri alarak yaşamınıza kalite katabilirsiniz.

Nafiz Başaran Boks Okulu'nda boks dersi almak için randevu alın !

Sağlıklı Yaşam için Boks

Sağlıklı ve hızlı şekilde eğlenceli bir ders ritmi ile boks yapmanın keyfine varın,kendinizi sıkmadan spor yapın.

Eğitim Videolarımızı izlemek için tıklayın..

No Comments
 

Yorum Yapın