Boks Kursları size iyi gelicek

No Comments

Hayatınızı değiştirmek ve artık çok daha sağlıklı bir yaşama sahip olmak istiyorsanız mutlaka spor tutkusuna sahip olmanız gerekir. Boks Kursları bu anlamda, boksu tutkuya dönüştürebileceğiniz bir alan. Spor yaparak sağlık ve zindelik kazanırsınız. Boksa başladığınızda boksun ne ara vazgeçemeyeceğiniz bir spora dönüştüğünü fark etmeniz zor. Çünkü öğrendikçe keyif alacağınız ve yeni teknikleri kavramak için antrenmanlara devam edeceğiniz boks, profesyonel bir boksör olma yolunda hevesle devam edebileceğiniz bir spor. Boks severlerin en büyük özelliği, bu sporu sadece bir spor olarak görmemeleridir. Aynı zamanda boksun bir yaşam biçimi olması gerektiğini savunanlar, boks ile hayatın daha keyifli ve amaca sahip olduğunu gören kişilerdir. Boks tutkunuzu fark etmeniz uzun sürmeyecektir. Boks derslerine başladığınızda kendinizdeki gelişmelere hayret edeceksiniz. Daha iyi, daha zinde hissetmenizin ötesinde, kendiniz için bir şeyler yapmanın verdiği rahatlık hissi boksa başlamanız için tek başına yeterli bir neden olarak gösterilebilinir.

Boks tutkunuzu fark ettiğinizde karşılaşacağınız 5 önemli değişiklik

  • Artık kendinizi boksör olarak göreceğiniz için bu yolda daha fazla boks dersi almanız gerektiğini fark ederek, güç denge esneklik ve dayanıklılık kazanma adına çalışmalarınıza hız verdiğinizde boks tutkunuz gelişmiş demektir.
  • Sağlıklı yaşamanın önemini kavramanız, boksun hayatınızdaki pozitif etkilerini zamanla fark etmeniz boksun bir tutkuya dönüşeceğinin sinyalleri olarak kabul edilir.
  • Yaşamın kıymetini her zamankinden daha çok bilerek, bedensel sağlığın olduğu kadar psikolojik sağlığın da bir sporla profesyonel anlamda ilgilenmekle mümkün olduğunu fark ettiğinizde boks sizin için bir tutkudur.
  • Spor yaptığınız dönem içerisinde sosyal ilişkilerinizde olduğu kadar özel ilişkilerinizde de daha pozitif bir insana dönüştüğünüzü fark ettiğinizde, boks artık sizin için kesinlikle bir tutku olacaktır.
  • Profesyonel veya amatör, bir şekilde boks kursu almaya başladığınızda belli bir süre sonra farklı sağlık sorunlarınızın ortadan kalktığına şahit olduğunuzda, tutkunuz boks size göz kırpıyor olabilir!

DSC04421

Tüm bunlar aslında boks yapmanız için birer neden. Bilmenizi istedik çünkü profesyonel ya da amatör herkesin bir şekilde sporla iç içe olmasının gerektiğine inanıyoruz. Kadınlara boks kursu veren salonlar da vardır, özle boks kursu veren yerler de. Yeter ki boks öğrenmek için isteğiniz olsun. Boks öğrenebileceğiniz onlarca yer var. Önerimiz ise Nafiz Başaran boks salonları. Milli yakım boks antrenörü Nafiz Başaran ile boks antrenmanları yaptığınızda, boksun inceliklerini öğrenme şansına sahip olursunuz. Boksla hayatınızı güzelleştirmek, bedeninize duyduğunuz saygının hakkını vermek istiyorsanız, İstanbul’da birçok ilçede bulunan boks salonları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nafiz Başaran Boks Okulu'nda boks dersi almak için randevu alın !

Sağlıklı Yaşam için Boks

Sağlıklı ve hızlı şekilde eğlenceli bir ders ritmi ile boks yapmanın keyfine varın,kendinizi sıkmadan spor yapın.

Eğitim Videolarımızı izlemek için tıklayın..

No Comments
 

Yorum Yapın