Ağaçlar çiçek vermeye ve güneş yüzünü göstermeye başladı. Yazın ilk ışıkları yavaş yavaş bizi de aydınlatmaya başladı. Her yer renk cümbüşü halini almaya başladı. Yaz mutluluk verici enerjisi ile hayatımıza dokunmaya artık hazır! Enerji, sıcaklık, hareket ve daha neler neler… Tüm insanlarda bir coşku bir mutluluk… İşte yaz bize birçok şey çağrıştırıyor. Bunlar hep soyut duygular… Bir de somut ve gerçekçi duygularımız var. Bunlar yazın gelişi ve incecik kıyafetlerin gün yüzüne çıkışı ile ortaya çıkan gerçekçi duygular…

İncelen kıyafetlerin istediği ve dilediği vücut ise; ince vücutlar… Boks sizi inceletme sözü verecek en yürekli ve en güçlü spordur. Hem kadınların hem erkeklerin oldukça rahat bir şekilde hayatına alabileceği bir spor , değişik antrenman türleri ile her zaman kişiye özel seçenekler sunmaktadır. Yaza incecik bir vücut ile merhaba demek bu spor ile oldukça mümkün! Peki, Bu spor ile uğraşan insanlar için nasıl bir zayıflama, incelme söz konusudur?

Boks yaparak kilo vermek son derece doğru bir stildir. Çünkü hiçbir spor dalında bu branşta olduğu kadar hareket ve enerji yoktur. Kalori harcama tablosu göz önüne alındığı zaman diğer spor dallarına göre açık ara öndedir, … Birçok antrenman stili vardır. Her kişiye göre her kişiye özel antrenmanlar ile zayıflatan en etkin sporlardan bir tanesidir.Yazın inceliğini ve sıcaklığını hissettiğimiz şu günlerde son siz de incelmek için hiç düşünmeden boks ile yeni bir hayata adım atın !