En İyi Boks Dersini Almak İçin Bize Gelin

No Comments

Profesyonel bir sporcu olarak yetişmek için öncelikle erken yaşlarda sporla tanışmak önemlidir. Çeşitli spor dalları ile uğraşarak, sporun hangi dalında profesyonelleşeceğinize karar vermek için çocukluk dönemi de verimli geçmeli. Boks dersi veren ve başarılı bir spor kariyerine sahip olan Nafiz Başaran, çocukların spora kazandırılması konusunda ebeveynleri uyarıyor. Erken yaşlarda spora yönlendirilen çocukların asla kötü alışkanlıklara başlamadığını, daha sağlıklı ve başarılı bir geleceğe sahip olduklarını belirtiyor. Çocuklara boks dersi bu anlamda önemlidir.

Milli boksör olmak için azimle çalışmak gerekir. Çocukluk dönemlerinden itibaren boks çalışmalarına ağırlık vermek ve özellikle gelişim döneminde vücudun boksör kimliğine uygun şekilde gelişmesi için çalışmaya ağırlık vermek önemlidir. Milli boksör kariyeri yapmak içinse, gençlerin istikrarlı bir şekilde çalışması, boks antrenmanları için başarılı bir boks antrenmanı bulmaları gerekir. Hem seçmelere hem de spor kariyerine hazırlanmak için düzenli çalışma programına sahip olmak gerekir. Boks dersleri ciddiyetle takip edilmeli, milli boksör hayalinden asla vazgeçmemelidir.

Mükemmel bir çocuk yetiştirmenin bir yolu var mı?

Çocuklarınızı kusursuz bir şekilde yetiştirmeye çalışırken hata yapmanız normal. Çünkü her zaman en iyi şeyleri almak, her şeyin en iyisine sahip olmak onlar için mükemmel olmayabilir. Çocuklara yapabileceğiniz en faydalı şey, onların geleceğini şekillendirmektir. Geleceklerini şekillendirerek onlara bugünden yarına yatırım yapmayı öğretmelisiniz. Çocuklara boks dersi bu anlamda önemlidir. Çocuklar, sporla erkenden tanışmalıdır. Mükemmel bir çocuk yetiştirmek isteyenler, idealleri olan ve bu idealler uğruna mücadele etmeleri gerektiğini farkında olan çocuklar yetiştirmelidir. En ideal çocuk, sorumluluk alabilen ve geleceği için bir şeyler yapması gerektiğini farkında olan çocuktur. Milli boksör olma hayali, gerçek olma ihtimali olan bir hayaldir. Asla uzak bir hayal olarak değerlendirilmemelidir. Çocukların bu amaç etrafından çalışmalar yapması, gençlik dönemini sporla geçirmesi eğitim hayatına da pozitif etkiler yapmaktadır. Sağlıklı bir genç, sporla yaşamını profesyonelce birleştirmeyi başaran gençtir. Amaçlı bir gençlik, mükemmel bir yaşam için idealdir.

Boks öğrenmek için sadece gençlerin milli boksör hayallerine cevap veren çalışmaları değil, aynı zamanda amatör olarak boks öğrenmek isteyenlerin de boks derslerine katılabileceğini söylemeliyiz. Boks, yaşamı güzelleştiren bir spor olmanın ötesinde, her mevsim yapabileceğiniz bir spor olarak dikkat çekiyor. Çocuklara milli boksör olma hayalini kazandırıyor! Eğlenceli ve bir o kadar da faydalı olan boks, faydalı bir hobi, kaliteli bir kariyer hayalini tamamlıyor!

Nafiz Başaran Boks Okulu'nda boks dersi almak için randevu alın !

Sağlıklı Yaşam için Boks

Sağlıklı ve hızlı şekilde eğlenceli bir ders ritmi ile boks yapmanın keyfine varın,kendinizi sıkmadan spor yapın.

Eğitim Videolarımızı izlemek için tıklayın..

No Comments
 

Yorum Yapın