İş hayatınızdan dolayı spor yapmaya zaman bulamıyorsanız Özel Boks Kursu  tam size göre özel ders saatleri sizin isteğiniz dorultusunda yapılır. Boş zamanlarınızı bize söyleyerek sizinle bi çalışma programı çıkartılır ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Özel Boks Kursu alarak daha kısa zamanda daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Gerekli egzersiz programlarımız ve eglenceyle gecen zaman zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacagınız türde bi boks dersi sizi bekliyo hem çok eğlenecek hem istemediğiniz yağlardan kurtularak form tutabileceksiniz.

Boks derslerimiz tamamen bilinçli Milli Antrenör Nafiz Başaran tarafından verilmekte ve korkucagınız hiçbirşeyin olmadıgını garanti etmekteyiz.

Boks sporu genelde insanların beyninde burun kırması kaç patlaması yada benzeri sakatlıklar olarak bilindiği için korkutucu gelmekte; ama biz bunları içinden çıkardık sadece spor yapıp boks tekniğini öğrenmeniz için çok iyi programlar hazırladık hem sağlıklı bir şekilde ter atıcak zararlı toksinlerden kurtulacak hemde boks yapmayı öğreniceksiniz.

Sizde Özel Boks Dersi almak için hemen 0533 353 5050 Arayarak bilgi alın.