Kariyerinizi hayatınız boyunca mutlu olacağınız bir meslekte yapmanız gerekir. Sevdiğiniz bir işle ilgilendiğiniz sürece asla çalışmış sayılmazsınız. Yaşam, sevdiğiniz şeylerle ilgilenerek güzelleştirebileceğiniz bir mecradır. Boks dersi alarak profesyonel boksör olma yolunda ilerleyebilir, erken yaşlarda boksla ilgilenerek kariyerinizi bu alanda yapabilirsiniz. Boks çalışmalarında istikrarlı olmalı, hayatınızı boksla bütünleştirmelisiniz. Kariyerinizi boks dalında yapmak için Türkiye’nin en iyi boks hocaları ile çalışmanız gerekir. İstanbul’da Nafiz Başaran ile çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

İstanbul’da farklı semtlerde boks salonları bulunan Nafiz Başaran, istikrarlı bir çalışma döneminden sonra boksa profesyonel olarak başlamanızı sağlıyor. Çalışmalarda disiplini korumalı, istikrarı sağlamalısınız. Spor, yaşamınıza kalite getireceği için her boks dersinde boksa biraz daha yakın hisseder, daha çok seversiniz.

Kariyeriniz spor olsun!

Daha iyi bir yaşam için çalışıyoruz, daha iyi bir yaşama sahip olmak için eğitim alıyoruz. Ancak aldığımız eğitimler de, çalıştığımız işler de bizi bedenen ve ruhen yoruyor. Sağlıklı şartlara sahip olmadan, çalışma saatlerimize hükmedemeden çalışıyoruz. İş hayatının stresi, gündelik stresler derken bir bakıyoruz bütün hayatımız stres olmuş! Oysa en başında spora daha yakın durabilir, yaşamımızı sporla taçlandırabilirdik. Kariyer hedefi olan gençlerin bu nedenle spora yönlendirilmesini destekliyoruz. Spor, mesleğiniz olduğunda hayatınız çok daha iyi ve sağlıklı geçecektir. İyi bir yaşam, stresten uzak bir yaşamdır. Stresten uzak bir yaşama sahip olmak için öncelikle boks derslerine başlamanızı öneririz. Spor kariyerinizde hangi dalı seçeceğinize karar verirken farklı sporları denemenizi ve hangi sporu sevdiğinize o sporu yaparak karar vermenizin önemli olduğunu bilmelisiniz. Spor, gerek ruh gerek beden sağlığı için son derece etkilidir. Hayata bakış açınızı değiştirir, kendinizi daha iyi ve mutlu hissetmenizi destekler. Sportmen insanların hayatlarında sorunlarla dahi mücadele ederken daha mantıklı ve uyumlu olduğu, başarı odaklı olduğu bilinir. Çünkü spor, profesyonel olarak ilgilendiğinizde size çok şey öğretir. Bu öğrettiklerinin başında istikrar gelir. Düzenli çalışma, sebat etme, vazgeçmeme. Boks dersleri ile esneklik, dayanıklılık, denge ve güç kazanırsınız. Karakteriniz bu yönde gelişerek tüm hayatınızda bu yetenekleriniz sayesinde daha rahat bir yaşam sürersiniz. Spor kariyeri yapmanın sadece meslek edinme adında değil, daha sağlıklı düşünebilme adına da size değer katacağını unutmayın. Hayatta tüm fırsatlar zamanında değerlendirilmelidir, bunun için bakış açınızın sağlıklı olması gerekir. Sporcularda bu bakış açısı vardır. Dolayısı ile yaşam kaliteleri yüksektir. Yaşam kalitenizi önemsiyor, iyi şartlarda bir yaşam hedefliyorsanız mutlaka spor kariyeri yapmalısınız. Böylece mesleğiniz sayesinde sadece para kazanıyor olmaz, aynı zamanda bedensel ve ruhsal olarak da destekleniyor olursunuz.