Spor Seçiminiz Boks Dersi Olsun

No Comments

Spor seçiminiz boks ise gerçekten ayrıcalıklısınızdır. Çünkü boks, kas yapınızda muhteşem değişikliklere neden olur. Kusursuz bir fiziğe sahip olmanızı sağlayan boks, erkekler arasında üçgen vücut olarak tabir edilen yapıya sahip olmanız için idealdir. Alacağınız boks dersleri ile bu kusursuz kaslara sahip olabilirsiniz. Erkeklere boks dersi öneriyoruz çünkü biliyoruz ki her erkek bu fit görünüme sahip olmak ister! Erkekler için ayrıcalık olarak kabul edilen bu özellikler, boksu düzenli olarak hayatına alan ve istikrarlı bir şekilde devam eden erkekler için geçerlidir.

Neden boksa başlamalı?

Daha uzun yaşamak isteyenlerin aynı zamanda sağlıklı birer ömür hayal edenlerin ortak noktası spor olmalıdır. Hayatın yorduğu, bedenen güçsüzleştiği kadar ruhen çöken insanlar yaşamdan keyif alamazlar. Onlar için yaşam kalitesi son derece düşüktür. Oysa spor yapan, özellikle de boks dersi alanlar için durum böyle değildir. Yaşamdan nasıl keyif alacağını bilir, algılarının yüksek olması ile daha başarılı bir yaşama imza atabilirler. Boks dersleri ile erken yaşlarda tanışan erkeklerin tek kazancı bedensel değildir. Aynı zamanda sporcu olarak yetişmiş olmanın getirilerini de yaşamlarının her alanında görebilirler. Yaşıtlarından daha geç yaşlanırlar dolayısı ile daha uzun süre genç kalırlar. Bunun sırrı boksun kasları güçlendirmesi ve yaşlanmanın da ilk olarak kasların kendini bırakması ile ortaya çıkmasındandır. Kasları güçlü ve sağlam olan kişilerin yaşlanma korkusu da olmaz. Çünkü genç görünmenin formülünü erken yaşlardan itibaren uygulamışlardır, boks yapmışlardır!

Boks yapmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz çünkü kasları böylesine güçlendiren bir spor daha yok. Kasların güçlü olmasının bir diğer anlamı da, kalbinizin güçlenmesidir. Az bilinen bir bilgiyi sizlerle paylaşalım. Kalp, tamamen kastan oluşan bir organdır. Kasların güçlenmesi ile birlikte kalbiniz de güçlenecektir. Kalbinizin güçlenmesi, sağlıklı ve uzun bir ömür sürmeniz anlamına gelir. Ayrıcalık, sağlık ayrıcalığıdır. Hayatta sahip olunan en değerli servetin kalp olduğunu düşündüğümüzde, kalbinizin sağlıklı olmasının boks derslerinin en büyük getirisi olması, ayrıcalık sunacaktır.

Sağlık kazanmak, iyi bir görünüme sahip olmak ve hepsinden önemlisi genç kalmayı başarmak için spor yapmanız gerekir. Boks, ilgilenebileceğiniz en faydalı sporlardan biridir. Profesyonel boksör olmak için veya sadece amatör olarak boks yapmak için boks dersleri alabileceğiniz boks salonları var. Kendinize ayırabileceğiniz zamanınız yoksa mutlaka vakit yaratarak haftanın bir iki günü boks yapmanızı öneririz. Spor yaparak zamanı iyi kullanma şansını kazanacağınızı bilmelisiniz. Geleceğinize yatırım olarak düşünmenizi, sağlıklı biri olmayı önemsiyorsanız mutlaka boksa zaman ayırmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Sağlık, vazgeçemediğiniz bir değer, boks size bunu sunuyor. Değerlendirmenizi öneririz.

Nafiz Başaran Boks Okulu'nda boks dersi almak için randevu alın !

Sağlıklı Yaşam için Boks

Sağlıklı ve hızlı şekilde eğlenceli bir ders ritmi ile boks yapmanın keyfine varın,kendinizi sıkmadan spor yapın.

Eğitim Videolarımızı izlemek için tıklayın..

No Comments
 

Yorum Yapın