Vizyonumuz & Misyonumuz

Boks severlere merhaba,

Antrenörlük yıllarında çok sayıda Türkiye şampiyonu ve milli boksörler yetiştirdim.

Fakat kendi kulüplerim olduğu için maddi zorluklar çekmeye başladım ve bunun akabinde maddi olarak kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek için şu anki çizgimde, Türkiye’nin en iyi boks salonlarından birini açtım. Şu anda çoğunlukla iş dünyasından kişiler ve sanat camiasıyla alakalı dostlarımla çalışıyorum. Bu dostlarımla genel olarak özel ders olarak çalışmaktayız.

Grup derslerinde ise ekonomik durumu orta derecede olan kişilerle çalışmaktayız. Ve son derece huzurlu bir ortam içerisinde çalışmakla birlikte çizgimiz bu şekilde devam edecektir.

Salonumuzda, Mike Tysone ve Muhammed Ali gibi bir çok büyük sporcuya sponsorluk yapmış olan ve profesyonel boks denince akla ilk gelen “Everlast” marka ring, kum torbaları, speed bag (hız topu), double bag (yaylı top), aparkatlıklar, kroşelikler, tavana asılı yaylı toplar gibi bir çok ekipman kullanmaktayız. Bu ekipmanlar sayesinde Boks sporunu kısa sürede ve eğlenceli bir hale getirerek öğrenmenizi sağlamaktayız.

Aynı zamanda salonumuz birçok dizi film, reklam filmleri çekimlerinde kullanılmıştır. Ve kullanılmaya devam etmektedir.

Şu an benimle çalışmakta olan arkadaşlar üstüne maddi ödeme yapmış olsam bile, hiçbirisi müsabakalara çıkmakla alakalı düşünceleri olmayan kişilerdir.

Onun içindir ki, müsabakalara çıkmak amacıyla bu sporu yapmak isteyen kişilere, hedefi özellikle müsabakalara sporcu yetiştirmek olan Fenerbahçe, Beşiktaş gibi kulüplerdeki antrenör arkadaşlarımızla çalışmalarını tavsiye ederim.

Milli Antrenör Nafiz Başaran