Vücut Geliştirme mi Boks Dersi mi ?

No Comments

Hayatınıza her yönden katkı sağlayan, daha iyi bir yaşama sahip olmanız konusunda sizi destekleyen boks, sadece bir spor değildir. Boks, yaşamı güzelleştiren ve size güç katan bir uğraştır.

Boks dersleri almaya başladığınızda yaşamınız iyi yönde değişir. Boks sayesinde kazanacağınız yetenekler, daha kaliteli bir yaşama sahip olmanızı sağlar. Sadece spor olarak değerlendirilmemesi gereken boks, savunma öğrenmenizi ve böylelikle kendinizi her zaman koruyabiliyor olmanızı sağlar. Şiddet, sosyal yaşamın her bölümünde yaşanan ve maalesef en çok kadınların zarar gördüğü bir şey olmaya başladı. Kadınlara boks dersi almalarını bu nedenle öneriyoruz. Boks öğrenen kadınlar, öncelikle sağlık kazanırken sonrasında kendi kendilerini koruyabiliyor oldukları için son derece faydalı olan bu spora yönelmelidir. Spor, hayat kalitenizi arttırır ancak boks aynı zamanda sizi güvende hissettirir.

Erkeklerin vücut geliştirmek için tercih ettiği boks, kadınların kendilerini savunmayı öğrenebilecekleri, çocukların ise eğitim öğretim hayatlarına başarıyı getiren bir spor. Zekâ gelişimine son derece etkin katkısı olan ve küçük yaşlardan itibaren öğrenilmesinin önerildiği boks ile başarılı bir öğrencilik dönemi mümkün. Spor yapan ve hayatlarına sporu bir şekilde katmayı başaran insanların her zaman avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. İstanbul’da dört farklı ilçe de boks salonu bulunan milli takım boks antrenörü Nafiz Başaran, bu konuda insanların boksu öğrenmelerine destek oluyor. Genç sporcuların yetiştirilmesini ve boks dalında kadınların daha çok yer almasını savunan usta öğretici, açtığı boks salonlarında çocuklara boks dersi vermenin önemli bir görev olduğunu düşünüyor. Yeni nesillerin boks dalında ülkeyi en iyi şekilde temsil etmeleri gerektiğini, dünya çapında gerçekleştirilen şampiyonalarda daha fazla boks temsilcisine ihtiyaç olduğunun da altını çiziyor.

 

Bu sene yaz tatili için çocuklarınıza mükemmel bir alternatif sunun. Boks derslerine başlamalarını destekleyin! Sporla büyümelerini ve böylelikle başarılı birer yetişkin olmalarını sağlayın. Spor, yaşamın her döneminde hayatımızda olması gereken bir uğraştır. Hobi olarak amatör ruhla veya profesyonel olmak için ilgilenebilir, çocuklarınıza örnek olabilirsiniz. Unutmayın, çocuklar onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyen ebeveynlerin sözünü değil, ebeveynlerinin yaptıklarını takip ederler. Etilerde boks dersi veren salonların yanı sıra çocuklara boks dersi veren spor salonlarının da olduğunu bilmenizi istiyoruz. Boks yapmanın yaşamınıza getireceği sonuçları bilmenizi, vakit kaybetmeden boks salonlarını araştırmaya başlamanızı öneririz. Yaşam, değerli bir hazinedir. Yaşamınızın daha iyi şartlarda devam etmesi adına boks yapmanın son derece faydalı bir uğraş olduğunun da altını çizmeliyiz. Çünkü yaşam, sağlığın değerini bilenler için güzeldir. Sizler de sağlığınızın değerini bilerek boksa başlamalı, sağlıklı mutlu ve zinde bir yaşamın temellerini atmalısınız. Boks, her yaşta başlayabileceğiniz, herkesin sporudur. Savunma öğrenmek için boks önemli bir fırsattır, değerlendirmeye çalışmalısınız.

Nafiz Başaran Boks Okulu'nda boks dersi almak için randevu alın !

Sağlıklı Yaşam için Boks

Sağlıklı ve hızlı şekilde eğlenceli bir ders ritmi ile boks yapmanın keyfine varın,kendinizi sıkmadan spor yapın.

Eğitim Videolarımızı izlemek için tıklayın..

No Comments
 

Yorum Yapın